فروشگاه اینترنتی لوکس لایت، زیرمجموعه‌ی تخصصی فروش تجهیزات روشنایی و نورپردازی شرکت آریا ماهنور است، لوکس لایت با تکیه‌بر دانش معماری و نورپردازی حرفه‌ای و چندین سال تجربه درزمینه‌ی فروش محصولات مرتبط و شناخت بازار  و باهدف ارائه‌ی بهترین و لوکس‌ترین محصولات روشنایی راه‌اندازی گردیده است.

در فروشگاه اینترنتی لوکس لایت، کلیه‌ی محصولات با جداول دقیق مشخصات فنی، مشاوره‌ی جامع، و تصاویر کاربردی جهت ایجاد درک کاملی از هر محصول برای مشتری و انتخاب دقیق‌تر ارائه می‌گردد. پس از یک دهه تجربه در اجرا، فروش و نورپردازی براین باوریم که خرید و گردآوری محصولات روشنایی برای هر ساختمان مخصوصاً ساختمان‌های تازه تأسیس، موضوعی مهم و تکنیکال محسوب می‌شود.

فروشگاه تخصصی لوکس لایت، مجموعه‌ای کامل از محصولات روشنایی و تجهیزات الکتریکی را در دسترس مشتریان خود قرارداده‌است، که مشتریان لوکس لایت می‌توانند به‌سادگی محصولات موردنیاز خود را، به‌صورت متمرکز از یک فروشگاه انتخاب و خرید نمایند.

مشکل عمده در خرید تجهیزات الکتریکی و روشنایی،‌ عدم آگاهی نسبت به برخی پارامترها، متناسب با نوع فضا است. فروشگاه لوکس لایت برای هر محصول مطالب و تصاویر کاربردی قرارداده‌است تا امکان یک انتخاب ایدئال ایجاد گردد.